Algernon Cadwallader (US) + 1994! (UK)

event_11

Algernon Cadwallader (US) + 1994! (UK)

5.8.2011 Praha, Czech Republic

Details


Venue : Chapeau Rouge
Address : Jakubská 2
State : Czech Republic
Contact Website : http://www.chapeaurouge.cz/

Tak tohle bude velký. Algernon Cadwallader, pro Američany naprosto kultovní kapela ze slunný Filadelfie, nejlepší emo indie math rock na světě, hrábne do strun 5. srpna v pražském Chapeau Rouge a jako support si přivezou blázny z kapely1994!.

Náhodná fakta: Algernonům teď vyšla deska Parrot Flies plná syrového zpěvu, upřímných textů a houpajících se kytar. Kapela nikdy nehraje na pódiu, ale přímo mezi lidmi, na dosah ruky. Alexei z Johnny Foreigner nám posledně prozradil, že Algernon Cadwallader jsou jejich nejoblíbenější kapela. A kdo jejich tvorbu nezná -zkuste to! Jak řikaj samy Algernoni: na internetu se to někde válí, takže stahujte.

1994! hrají math-rock řízlej post-hardcorem. Jen dva muzikanti, který to rozjedou tak až vám z toho půjde hlava kolem. Jestli vám řikají něco kapely Rites of Spring, Embrace nebo Fugazi, tak si tento večer přijdete na své.

Algernon Cadwallader a 1994! si odbudou svoji Českou premiéru 5. srpna v pražském klubu Chapeau Rouge. Přijdte je podpořit a zapět si hymny jako Spit Fountain, Fun nebo I Wanna Go to the Beach. Bude to krásnej dejchánek, plnej nahoty a skvělý muziky!

myspace.com/algernoncadwallader
myspace.com/1994theband

Kde: Chapeau Rouge
Datum: 5. srpna 2011