Cloud Nothings (US) + Mutanti Hledaj Východisko (CZ)

event_43

Cloud Nothings (US) + Mutanti Hledaj Východisko (CZ)

1.8.2013 Praha, Czech Republic

Details

Time : 20:00
Venue : Klub Strahov 007
Address : Chaloupeckého 7
State : Czech Republic

Team Landmine Alert s radostí oznamuje, že po dlouhém vyjednávání můžeme konečně potvrdit, že 1.8.2013 zahraje v pražském klubu 007 americká kapela Cloud Nothings!

Cloud Nothings začal v roce 2009 jako jednočlenný projekt Dylana Baldi, který si ve sklepě nahrával pro radost jednoduché a chytlavé kytarové písničky plné mladického elánu. Od té doby do kapely vstoupili další tři členové a pod hlavičkou Cloud Nothings vyšly již tři desky. Na pražském koncertě kapely pravděpodobně zazní skladby ze zatím nepojmenované čtvrté desky, kterou právě dokončuje. Rozhodně nebude chybět ani materiál z kritikou vysoce ceněné poslední řadovky Attack on Memory, kterou měl na starosti samotný Steve Albini, u kterého nahrávaly kapely jako Nirvana, Pixies, PJ Harvey nebo The Stooges. Deska Attack on Memory vyšla v loňském roce a figurovala snad v každém žebříčku toho nejlepšího za rok 2012.

Kapela od vydání desky nepřetržitě koncertuje po celém světě a už stihla v průběhu roku 2013 vystoupit na všech významných hudebních festivalech jako Coachella nebo SXSW Music Festival. Teď se představí poprvé i Praze a to v jedné z mála klubových show na tomto turné.

Lísky v ceně 300 Kč se dají rezervovat na adrese rezervace@landminealert.org. V emailu uveďte celé jméno a počet rezervovaných lístků. Na místě bude stát lístek 350 Kč. Kvůli očekávanému velkému zájmu o vstupenky neváhejte moc dlouho, protože kapacita strahovského klubu 007 je omezená.

Kde: 007 Strahov
Datum: 1. srpna 2013
Čas: 20:00-22:00