Native (US) + Superego Kid (CZ)

event_31

Native (US) + Superego Kid (CZ)

24.11.2012 Praha, Czech Republic

Details

Time : 20:00
Venue : K4 Klub
Address : Celetná 20
State : Czech Republic
Contact Website : http://www.ukacko.cz/k4

Native , americká parta z Indiany, vyrazila začátkem listopadu na svoji první Evropskou tour, v jejímž rámci se představí i v Praze. Tihle kluci si neberou s ničím servítky a tak se má pražský klub K4 rozhodně na co těšit…

Native se dali dohromady počátkem roku 2007 v americké Indianě. První EP na sebe nenechalo dlouho čekat a v roce 2008 vyšlo pod názvem „We Delete; Erase“. Následně Native poprvé vyrazili na turné po Americe. Během prvního roku existence odehráli více než 150 koncertů, což je celkem úctyhodné číslo. Úspěšné turné, bylo zakončeno podpisem smlouvy s labelem Sargent House, který má pod sebou takové kapely jako And So I Watch You From Afar, Hella, This Town Needs Guns, Tera Melos nebo Russian Circles. V roce 2009 Native vydali první dlouhohrající desku „Wrestling Moves“, která je kompletně k dispozici na Myspace profilu kapely. Native bývají spojování se jmény slavnějších souputníků These Arms are Snakes nebo Minus The Bear. Všichni, kterým tato jména něco říkají, by proto neměli chybět v sobotu 24. Listopadu v pražkém klubu K4.

Native podpoří kroměžířské komando Superego Kid, kteří mají neuvěřitelný cit pro melodii a jejich post–rock-shoegaze patří u nás rozhodně k tomu nejlepšímu.

Klub K4, Celetná 20, Praha 1
Start: 20:30
Vstup: 150,-
Support: Superego Kid

Native Myspace
http://www.myspace.com/nativein

Native – What Are You Dylan In My House
http://www.youtube.com/watch?v=h7XzxfJu640

Kde: K4
Datum: 24. listopadu 2012
Čas: 20:30-23:00