Tera Melos (US) + Depakine Chrono (CZ)

event_21

Tera Melos (US) + Depakine Chrono (CZ)

26.4.2012 Praha, Czech Republic

Details

Time : 20:00
Venue : Klub Strahov 007
Address : Chaloupeckého 7
State : Czech Republic
Contact Website : http://klub007strahov.cz/

Tera Melos mají rádi matematiku a mají ji rádi opravdu hodně. 26. dubna nám přijedou udělit lekci, na kterou jen tak nezapomeneme. Do Prahy Tera Melos přijedou poprvé, vystoupí ve strahovském klubu 007, který snad ustojí nápor jejich kytarových riffů.

Tara Melos se dali dohromady v roce 2004 v americkém Sacramentu a roku 2005 vydali bezejmennou debutovou desku. Proběhlo turné s The Fall of Troy a Portugal. Kapela si s druhou dlouhohrajicí deskou dala na čas celých pět let (mezím vydala několik EP a splitů). V roce 2010 tak spatřilo světlo
světa geniální album Patagonian Rats. Melodický zpěv spojen s trademarky math rocku zde dosáhl dokonalosti. Rychle měnící se sekvence rytmů, dynamika hraní, start/stop styl, improvizace, tapování na kytaru, samplery a pedály. V hudbě Tera Melos prostě nevíte co se stane během několika následujících vteřin, kam se song zvrhne, nic není jisté a stabilní.

Naživo pak Tera Melos dostávají další rozměr díky nasazení a energii, které vkládají do performance. Legendární je jejich někdy až agresivní kontakt s publikem, lezení po stropech, válení se po zemi, zběsilé pohyby s kytarou a neuvěřitelný talent v čele s kytaristou a zpěvákem Nickem Reinhartem, kterému může jeho prstoklady závidět i Rocco Siffredi.

Právě tyto trademarky dělají Tera Melos tím čím jsou – nejlepšími žijícími vyučujicími matematiky!

Určitě si jejich koncert nenechte ujít, bude to něco co vás dostane do kolen nebo na psychiatrii.

Klub 007 Strahov

Start: 19:30

Vstup: 280,- (230,- s rezervací do 25.4. na mailu
landminealert@gmail.com)

Support: Depakine Chrono

Kde: 007
Datum: 26. dubna 2012
Čas: 19:30-22:00