Vložte Kočku (CZ) + Ježíš táhne na Berlín (CZ)

event_34

Vložte Kočku (CZ) + Ježíš táhne na Berlín (CZ)

21.12.2012 Praha, Czech Republic

Details

Time : 20:00
Venue : NoD / Roxy
Address : Dlouhá 33
State : Czech Republic
Contact Website : http://roxy.cz/

Vložte Kočku: Nazdar hodiny!

Rozloučení s časem. Země se propadá ve vodu. Voda se propadá v oheň. Oheň se propadá ve vzduch. Čtyři muži, čtyři stěny, čtyřista blikátek a létající ryby. Konečně konec. Vložte kočku v planetáriu. Plán je soustředit se, spojit se ve středobodu a nechat se obklopit. světlem, vzduchem. Vyzvat čtyři živly a na jejich křídlech vyrazit vstříc tomu, co přinese konec času.

Vložte kočku v Nodu představí program, který by měl být vyústěním a podtržením celé předchozí tvorby kapely. Myšlenka na koncert v den, kdy končí čas, pronásleduje kapelu po čtyři roky. Poslední koncertně úspěšný rok Vložte kočku představili po klubech naší republiky postupně tři koncertní programy, které uzavře čtvrtý – do nejmenších detailů promyšlený – set skladeb. Sál NoD vybavený čtvernásobnou projekcí poslouží jako brnění proti toku vnějšího světa a odměnou nám bude společný prožitek. Přijďte na prahu konce. Žít.

Vstup: 120,-

Web:
bandzone.cz/vloztekocku
landminealert.org & fb/LandmineAlert
lunchmeat.cz

FB event:
facebook.com/events/517079404982919

LANDMINE ALERT / RADIO WAVE LIVE SESSION / VLOŽTE KOČKU

U příležitosti koncertu kapely Vložte Kočku vydává Landmine Alert ve spolupráci s Radio Wave záznam živého vystoupení kapely Vložte Kočku ze dne 28. 6. 2012. 6 songů / 35 minut / 3 kamery / 3 foťáky / 3 GoPro.

A tady to je: youtu.be/H1FP8bSzrNM

Kde: NoD / Roxy
Datum: 21. prosince 2012
Čas: 19:00-23:00